درباره ی ما

درباره ما

 

درباره کردستان کالا

 

 این روزها بحث درباره خرید اینترنتی در کشور ما بسیار گرم است.

یک پدیده جدید و بسیار رو به توسعه

خرید اینترنتی در جهان سالهاست که جای خودش را باز کرده است.این روزها درصد بسیار زیادی از خریدهای مردم کشورهای اروپایی و آمریکایی،خرید آنلاین است.با یک جستجو ساده در اینترنت میتوایند اطلاعات زیادی به دست بیاورید که چه حجم بزرگی از خریدها در کشورهای پیشرفته امروزه خرید اینترنتی است.

به همین شکل این مسئله در کشورهای در حال توسعه و از جمله کشور ما کم م دارد جای خودش را باز میکند و ما امروزه بسیار بیشتر از قبل در مورد این پدیده میشنویم و مطمئنا در آینده این مسئله بیشتر نیز خواهد شد و چشم انداز نویسنده این است که ما هم دقیقا در مسیر کشورهای اروپایی قرار داریم و در آینده نزدیک نیز  درصد زیادی از سبد خرید مردم را خریدهای آنلاین تشکیل خواهد داد همچنانکه الان هم میشه دید که مردم بسیاری به صورت اینترنتی خرید کرده اند.

البته پیشرفت این مسئله با توسعه بستر اینترنت کشور و تدابیر دولت برای هموار کردن راههای پیشرفت و توسعه این پدیده نوظهور رابطه مستقیم دارد.

 صرفه جویی در وقت ،عدم اجبار به مسافرتهای درون شهری،امکان تحقیق و بررسی دقیق کالای مورد نظر و همچنین لذت خاص یک خرید آنلاین بی دردسر از مزیتهای خرید اینترنتی است.شما در خانه و در پشت کامپیوتر و یا گوشی هوشمندتان به راحتی میتوانید محصولات را به خوبی بررسی کنید،مشخصاتش را بسنجید و در صورت تایید آن را آنلاین سفارش دهید،چیزی که شاید حتی در خرید حضوری به آن دقت نتوانید کالای مورد نظرتان را بررسی کنید.

البته خرید اینترنتی معایبی نیز دارد.از جمله ، سرعت پایین سایت ها و وجود مشکل برای ثبت نام درسایت و بازکردن حساب خرید در آن ها.

درباره ی ما

موانع بدیهی خرید اینترنتی مانند عدم تعامل فیزیکی و عدم توانایی مشتریان در لمس کالاها قبل از خرید و موانع امنیتی مانند عدم امنیت لازم برای انجام مبادلات و بی اعتمادی مشتریان برای واریز پول به حساب سایتها.

اما با توجه به مشکلات و مزایایش هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.این روزها مردم حق انتخاب و بررسی بیشتری را میخواهند،چیزی که خرید اینترنتی به راحتی فراهمش میکند.

درباره ی ما

کردستان کالا نیز با توجه به  این شرایط و با یک هدف بسیار خاص در این بستر شروع به فعالیت کرده است.

هدف ما در این راه فراهم سازی بهترین و منصفانه ترین قیمت کالا در نوع خودش با بهترین کیفیت خدمات برای شما عزیزان است.ما برنامه های بزرگی در این راه داریم. شما هر روز ما را بهتر از دیروز خواهید دید و تلاشش ما این است که هر روز سهم بیشتری از خریدهای آنلاین شما داشته باشیم و در این راه مصمم هستیم.

کردستان کالا در مرحله اول با عرضه موبایل شروع به فعالیت کرده و کم کم با افزایش حیطه فعالیت انواع کالاهای دیگری شامل وسایل جانبی موبایل،انواع تلویزیونهای ال ای دی و ال سی دی و همچنین کولر گازی را به اجناس خود اضافه خواهد کرد.

 

 

صاحب امتیاز کردستان کالا:ناظر قادری

X