روشهای پرداخت

روش‌های پرداخت به کردستان کالا:

۱- پرداخت از طریق انتقال کارت به کارت

 

کاربرانی  که امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین (اینترنتی)  و یا پرداخت به صورت نقدی را ندارند می‌توانند مبلغ کالای خود  را به شماره کارت‌هایی  که در زیر نوشته شده است انتقال دهند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های عابر بانک (ATM) و یا انتقال کارت به کارت اینترنتی  از طریق سایت بانک و یا نرم افزار موبایل بانک مطبوعشان استفاده نمایید.

 

شماره حسابهای کردستان کالا :

 

شماره حساب: ۱۱۳۶۰۸۷۰۰۹                                                بانک تجارت به نام ناظر قادری
شماره کارت:  ۲۷۵۷-۴۵۰۷-۸۳۱۰-۵۸۵۹             بانک تجارت به نام ناظر قادری

شماره شبا : IR740180000000001136087009               بانک تجارت به نام ناظر قادری

شماره حساب :۱۲۶۰۱۰۶۱۶۷                                                بانک ملت به نام ناظر قادری

شماره شبا :۵۸۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۲۶۰۱۰۶۱۶۷                        بانک ملت به نام ناظر قادری 

 شماره حساب :۰۱۰۱۸۲۶۸۵۹۰۰۲                                      بانک ملی به نام ناظر قادری

شماره کارت:  ۳۶۰۲-۷۱۵۹-۹۹۱۴-۶۰۳۷                  بانک ملی به نام ناظر قادری

 

۲- پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

 

در صورتی که شما دارای یک کارت عابر بانک و رمز دوم فعال هستید میتوانید به آسانی و در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی  ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنید.

کردستان کالا با انجام پروسه های قانونی ثبت فروشگاه و اخذ مجوزات لازمه جهت فعالیت در فضای مجازی (نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت و همچنین ثبت در سامانه ساماندهی رسانه های دیجیتال)موفق به اخذ درگاه مستقیم بانکی  از سیستم بانکی کسور گردیده است.لوگوی مجوزات مربوطه در پایین تمامی صفحات سایت از جمله همین صفحه قابل مشاهده است

شما هنگام ارجاع به درگاه بانکی میتوانید نام فروشگاه  و لینک فروشگاه را مشاهده بفرمایید.لازم به ذکر است که فروشگاهی که مجوزات فعالیت لازمه را نداشته باشد به هیچ عنوان نمیتواند درگاه مستقیم بانکی دریافت کند و این فروشگاه از واسطه هایی که به سایتهای بدون مجوز درگاه واگذار میکنند مانند زرین پال ،جهان پی، پی پال و غیره استفاده میکنند و درگاه دریافت میکنند.

شما با پرداخت به این شکل، سفارش خود را قطعی کرده و ما هم به صورت آنی از پرداخت شما با خبر میشویم.همچنین شما بعد از پرداخت از طریق درگاه نیازی به تماس با کردستان کالا جهت اطلاع رسانی پرداختتان ندارید و شما با این روش پرداخت کالای سفارشیتان را سریعا وارد مرحله آماده سازی و ارسال میکنید.

 

۳- پرداخت نقدی در محل تحویل

کردستان کالا فعلا امکان پرداخت در محل را ندارد و ما مشغول آماده سازیها جهت فعال کردن این روش میباشیم و بعد از فراهم کردن این روش سریعا در بنر بالای سایت و این صفحه اطلاع رسانی میکنیم.

تدارکات دیده شده برای این امکان به احتمال بسیار زیاد از تاریخ ۲۰ فروردین برای شهر تهران فعال شده و شما میتوانید با انجام پروسه خرید در سایت و انجام شرایط خرید در محل، کالای خودتان را در تهران دریافت و مبلغ آن را پیک کردستان کالا تحویل دهید.

X