قوانین و شرایط خرید

 قوانین و شرایط خرید و  استفاده از خدمات و سرویسهای از کردستان کالا:

قوانین و شرایط در سایت کردستان کالا.

قوانین و شرایط در سایت کردستان کالا مطابق با روال زیر است.لطفا  جهت خرید کالا و همچنین  استفاده از سایت و خدماتی که ما عرضه میکنیم  قوانین سایت را به خوبی مطالعه فرمایید:

ورود شما به‏‌سایت کردستان کالا به معنای اطلاع کامل قوانین سایت  و پذیرفتن شرایط مورد اشاره در آن است.

همچنین ثبت سفارش در سایت هم طبعا تابع قوانین سایت است و شما با ثبت سفارش به آگاه بودن از قوانین سایت اذعان میکنید.

 

قوانین و شرایط :

فعالیت تجاری کردستان کالا کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه فعالیت مغایر با قوانین مجاز کشور در این وبسایت ممنوع بوده و جایی ندارد.

 

فعالیتهای کردستان کالا غیر از مطابقت با  قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران منطبق با  قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورت هر گونه تغییر در قوانین از طریق همین صفحه اعمال و استفاده بعدی شما از سایت به معنی پذیرش قوانین به روز  موجود در این صفحه میباشد.

 قوانین و شرایط :تعریف مشتری یا کاربر

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که در سایت کردستان کالا ثبت نام کرده و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کردستان کالا اقدام می نماید.

قابلیت چند فروشندگی در سایت کردستان کالا:

با توجه به اینکه کردستان کالا این امکان را فراهم آورده است که فروشندگان مختلفی بتوانند در این سایت فروشگاه خودشان را ایجاد و کالایشان را برای فروش در معرض دید قرار دهند توجه به نکاتی بسیار ضروری است:

۱)کردستان کالا روند انجام پروسه فروش و رسیدن کالا به خریدار را تضمین میکند.به این معنی که شما زمانی خریدی در سایت در سایت کردستان کالا انجام میدهید ما کیفیت و کمیت کالا را برای شما ضمانت میکنیم.

نکته:با توجه به اینکه اطلاعات فروشندگان در سایت موجود میباشد ما فقط زمانی وجه پرداختی و رسید کالای شما را ضمانت میکنیم که خرید از طریق سایت انجام شده باشد.در صورتی که شما مستقیما وجه کالای مورد نظرتان را به حساب فروشنده واریز بکنید کردستان کالا هیچ مسئولیتی در قبال وجه پرداختی شما نخواهد داشت.

۲)تمامی فروشندگان سایت توسط ما تایید صلاحیت شده و شناخته شده هستند.شما زمانی که کالایی از هر یک از فروشندگان در سایت خرید میکنید کالا در زمان مشخص شده و با کیفیت معرفی شده در سایت به دست شما خواهد رسید.

 

قوانین و شرایط:ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات کردستان کالا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کردستان کالا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کردستان کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد کردستان کالا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کردستان کالا را از طریق لینک مربوطه در ایمیلها لغو کنند.

 

سیاست‏‌های  حریم خصوصی:

کردستان کالا به اطلاعات خصوصی کابران استفاده کننده از وبسایت احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

کردستان کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کردستان کالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت و پردازش سفارش:

روزهای کاری در هفته به معنای روزهای شنبه تا پنج شنبه است.

تعطیلات عمومی کشور شامل وبسایت کردستان کالا نیز میشود و این وبسایت امورات مربوط به روال عادی ارسال مرسولات را در اولین روز بعد از تعطیلات اداری را انجام خواهد داد.

البته امکان ثبت سفارش و همچنین رسیدگی و جوابدهی به مسائل و مشکلات کاربران شامل روزهای تعطیل نیز میشود و ما به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت  حتی روزهای تعطیل پاسخگوی مسائل و مشکلات شما هستیم.

 کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت کردستان کالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

کردستان کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در کردستان کالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کردستان کالا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر خود، فرم اطلاعات خرید را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

کردستان کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای کردستان کالا محفوظ است.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

کردستان کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کردستان کالا سفارشات را به صورت بسته بندی پلمپ و بدون اشکال تحویل حمل و نقل انتخابی میدهد.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط کردستان کالا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در کردستان کالا به اتمام برسد، و کردستان کالا امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

با تشکر

کردستان کالا

X