گارانتی محصول

گارانتی محصول در سایت کردستان کالا

شرایط گارانتی محصول

تمامی محصولات سایت جدا از گارانتی احتمالی مخصوص کالا، دارای گارانتی طلایی سایت کردستان کالا میباشند.در صورت دارا بودن شرایط فوق الذکر بدون قید و شرط فروشگاه موظف به انجام تعهدات خویش در قبال گارانتی ارائه شده محصول میباشد.

 

مهلت تست محصولات سایت کردستان کالا

مهلت تست ۷ روزه کردستان کالا

سرویس تست ۷ روزه ویژه کردستان کالا جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی ایجاد گردیده و شما پس از تحویل کالا میتوانید از این سرویس ویژه بهره مند گردید.

زمان این گارانتی از لحظه تحویل کالا آغاز گردیده و گونه نقص در کالا و یا بسته بندی شامل این سرویس  میگردد.

بدیهی است هر گونه ایراد در کالا باید طی این روزها به اطلاع کردستان کالا برسد تا شما بتوانید از این سرویس بهره مند گردید.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کردستان کالا کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

جهت استفاده از این سرویس در هنگام هر موردی کالای مورد نظر را با دقت بسته بندی فرمایید و کلیه لوازم جانبی و بسته کالای مربوطه را به همراه فاکتور ارائه شده ارسال نمایید.

هزینه برگشت کالا در این سرویس به عهده خریدار میباشد.

 

شما در این لینک میتوانید شرایط کامل این گارانتی را مشاهده فرمایید:

گارانتی طلایی محصولات کردستان کالا

X